Τηλεφωνικές παραγγελίες: 6946 67 24 68  -  από 09:00 έως 18:00

Εικόνα Προϊόν Κωδικός Τιμή
CISCO used Catalyst GigaStack GBIC WS-X3500-XL WS-X3500-XL 15,00 € ανά τεμάχιο
Διαθέσιμο
CISCO used GLC-SX-MM SFP 1000Base-SX Transceiver Module GLC-SX-MM 20,74 € ανά τεμάχιο
Διαθέσιμο
Cisco used Catalyst 3524-24 XL, Switch, 24 ports WS-C3524-XL-EN 28,95 € ανά τεμάχιο
Διαθέσιμο
CISCO used WS-X6516-GBIC 16-Port Gigabit Ethernet Module 6500 Series WS-X6516-GBIC 45,00 € ανά τεμάχιο
Διαθέσιμο
Cisco used Catalyst 3550-24 PWR SMI, Switch, 24 ports, PoE managed WS-C3550-24PWR-SMI 57,92 € ανά τεμάχιο
Διαθέσιμο
CISCO used Catalyst C3750-48PS, Switch, 48 ports, Managed WS-C3750-48PS-S 82,50 € ανά τεμάχιο
Διαθέσιμο
CISCO used Catalyst 3550-48 SMI, Switch, 48 ports, Managed WS-C3550-48-SMI 83,97 € ανά τεμάχιο
Διαθέσιμο
Cisco used Catalyst 3560-48 PS, Switch, 48 ports, PoE managed WS-C3560-48PS-S 97,50 € ανά τεμάχιο
Διαθέσιμο
CISCO used Catalyst 2960G-24TC, Switch, 20 ports WS-C2960G-24TC-L 101,12 € ανά τεμάχιο
Διαθέσιμο
INTEL used Multi-mode Fiber SFP Dell 0R8H2F, 10GBase-SR, 300m 0R8H2F 103,50 € ανά τεμάχιο
Διαθέσιμο
Αποτελέσματα 1 - 10 από 16
Κύλιση στην Αρχή