Εικόνα Προϊόν Κωδικός Τιμή
CISCO used Catalyst C3548-XL, Switch, 48 ports WS-C3548-XL-EN 14,48 €12,74 € ανά τεμάχιο
Διαθέσιμο
CISCO used WS-X6516-GBIC 16-Port Gigabit Ethernet Module 6500 Series WS-X6516-GBIC 45,00 €39,60 € ανά τεμάχιο
Διαθέσιμο
CISCO used Gigabit Interface Converter WS-G5484, 1000BASE-SX WS-G5484 48,00 €42,24 € ανά τεμάχιο
Διαθέσιμο
CISCO used Catalyst GigaStack GBIC WS-X3500-XL WS-X3500-XL 52,50 €46,20 € ανά τεμάχιο
Διαθέσιμο
CISCO used Wireless Access Point Aironet 1242AG AIR-AP1242AG-E-K9 72,00 €63,36 € ανά τεμάχιο
Διαθέσιμο
CISCO used Catalyst 2960 Plus 48TC-L, Switch, 48 ports, Managed WS-C2960-48TC-L 83,46 €73,44 € ανά τεμάχιο
Διαθέσιμο
CISCO used Catalyst 3550-48 SMI, Switch, 48 ports, Managed WS-C3550-48-SMI 83,97 €73,89 € ανά τεμάχιο
Διαθέσιμο
CISCO used Catalyst C3750-48PS, Switch, 48 ports, Managed WS-C3750-48PS-S 97,96 €86,20 € ανά τεμάχιο
Διαθέσιμο
INTEL used Multi-mode Fiber SFP Dell 0R8H2F, 10GBase-SR, 300m 0R8H2F 103,50 €91,08 € ανά τεμάχιο
Διαθέσιμο
CISCO used Catalyst 3560V2-24PS, Switch, 24 ports, Managed WS-C3560V2-24PS-S 108,10 €95,13 € ανά τεμάχιο
Διαθέσιμο
Αποτελέσματα 1 - 10 από 16
Κύλιση στην Αρχή